Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Spor Dairesi Taekwondo Karate Budo Müsabakaları 24 Kasım 2019 Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo merkezinde Dört bölgedeki kulüplerin katılımı ile yapıldı

Dereceye girenlere Ödülleri Federasyon başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Kulüp Temsilcileri tarafından verildi

 
Kategori  Kategori : Spor
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 28
Tarih  Tarih : 25 Kasım 2019 15:14

Spor Dairesi Taekwondo Karate Budo Müsabakaları 24 Kasım 2019 Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo merkezinde Dört bölgedeki kulüplerin katılımı ile yapıldı Dereceye girenlere Ödülleri Federasyon başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Kulüp Temsilcileri tarafından verildi Müsabakaları Uluslar arası hakemler Hakemler Öykü Ergin, Ali Uslu ,Zehra Karip, Ceyda Uçaner, Pınar Akarpınar, Farhat Jorayev, Ana Tüysüz, yaptılar BAYANLAR MÜSABAKA SONUÇLARI 1.Kategori: 1.Venüs Söker 2.Elay Kanioğulları 3.Özün Ekmenci 2.Kategori: 1.Pei Penny 2.Dialaya Borombaeva 3.Su Ayza Şahin 3.Kategori: 1.Azra Turan 2.Ayşegül Kuday 3.Fatemeh Ghaderi 4.Kategori: 1.Nevin Özmanevra 2.Zeynep Kuday 3.Hilal Ülkü Yılmaz 5.Kategori: 1.Hatice Alyanak 2.Zahra Ghaderi 3.Asu Yasin 6.Kategori: 1.Gizem Kaya 2.Özgün Yıldırım 3.Saadet Koç 7.Kategori: 1.Yeşim Güzel 2.Yağmur Sel 3.İrem Şibli 8.Kategori: 1.Elif Yüksel 2.İkbal Ruzimova 3.Sibel Yemenicioğlu 9.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Ela Kılıç 3.Tuba Şener ERKEKLER MÜSABAKA SONUÇLARI 1.Kategori: 1.Emirhan Edalı 2.Atlas Şakir Söker 3.Eriz Kanioğulları 2.Kategori: 1.Koral İnci 2.Utku Sadula 3.Murat Berk Bucak 3.Kategori: 1.Sinan Tüfekçi 2.Lucas Zorba 3.Nicolas Robert 4.Kategori: 1.Şakir Atınç Yağızsoy 2.Egemen Emre Uzun 3.Ahmet Yurtman 5.Kategori: 1.Rahim İkramov 2.Meriç Sezer 3.Ezel Saraç 6.Kategori: 1.Kıvanç Çağlin 2.Hasan Talha Dönmez 3.Mehmet Ali Metinser 7.Kategori: 1.Arda Akın Altuntaş 2.Ceyhun Çevik 3.Birsat Toprak 8.Kategori: 1.Kevin Özaydın 2.Burak Erdem 3.Zeynel Yıldırım 9.Kategori: 1.Kemal Köstü 2.Pusat Yıldız 3.Efe Güleç 10.Kategori: 1.Gong Wonbo 2.Şakir Yağızsoy 3.Taner Kara 11.Kategori: 1.Yunus Emre Tomak 2.Mahmut Colayır 3.Bahadır Boz 12.Kategori: 1.Çağan Saray 2.Timur Şimşek 3.Aleksandr Didukh 13.Kategori: 1.Samir Şimşek 2.Alper Karakuzu 3.Aleksey Didukh 14.Kategori: 1.Grigorii Yakush 2.Mikhail Khomisen 3.Aziz Kamalov 15.Kategori: 1.Gleb Yurchenko 2.Nikita Yakush 3.Ahmet Şener 16 .Kategori: 1.Mustafa Samir 2.Rafael İbrahimov Daha fazla fotoğraf görebilmek için bu linki tıklayın Http://www.ismetezel.com/resimler/album/sporodul1

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Spor

En Çok Okunan Haberler

Kadirli Sucuk Ekmek ve Oğuzhan Usta MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi