Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

DAÜ EESTEC LC FAMAGUSTA KULÜBܒNDEN JAVA PLATFORM, EE (ENTERPRİSE EDİTİON) TEKNOLOJİLERİ ÜZERİNE SEMİNER

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü`ne bağlı EESTEC LC Famagusta Kulübü tarafından organize edilen ve Turkey JUG (Java User Group) Lideri, Bilgisayar Mühendisi, Senior Java Developer Mimar Aslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer, DAÜ Aktivite Salonu`nda gerçekleştirildi

 
Kategori  Kategori : Doğu Akdeniz Üniversitesi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 1
Okunma  Okunma : 914
Tarih  Tarih : 04 Mayıs 2015 11:26

DAÜ EESTEC LC FAMAGUSTA KULÜBܒNDEN JAVA PLATFORM, EE (ENTERPRİSE EDİTİON) TEKNOLOJİLERİ ÜZERİNE SEMİNER Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü`ne bağlı EESTEC LC Famagusta Kulübü tarafından organize edilen ve Turkey JUG (Java User Group) Lideri, Bilgisayar Mühendisi, Senior Java Developer Mimar Aslan’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer, DAÜ Aktivite Salonu`nda gerçekleştirildi. ‘Java Platform, EE (Enterprise Edition) Teknolojileri’ adını taşıyan seminerin açılış konuşmasını EESTEC LC Famagusta Yönetim Kurulu Başkanı Toğrul Abbasov yaptı. Toğrul Abbasov seminerin gerçekleşmesine destek veren Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü, EESTEC LC Famagusta organizasyon takımına teşekkür ederek ardından seminerin davetli konuşmacısı Mimar Aslan’ı dinleyicilere tanıttı. Söz konusu seminerin ilk kısmında Mimar Aslan tarafından sunum gerçekleştirilerek Java Platform, Java Programlama Dili hakkında genel bilgiler verildi ve katılımcılara Java’nın kullanım alanlarından bahseden video gösterildi. Seminerin ikinci kısmında ise Java EE (Enterprise Edition) yapısı ve işleyişi hakkında önemli teknik bilgiler verilerek ardından Java EE Teknolojilerinin kariyer hayatındaki öneminden de bahsedildi. Turkey JUG (Java User Group) Lideri Mimar Aslan’ın sunumundan sonra öğrencilerden gelen sorulara da cevap verdiği seminer dinleyicilerin de aktif katılımıyla interaktif bir şekilde gerçekleştirildi. 3 saaat süren seminerin sonunda DAÜ EESTEC LC Famagusta Yönetim Kurulu Başkanı Toğrul Abbasov Mimar Aslan’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Katılan öğrencilere katılım sertifikalarının verileceği bilgilendirmesinden sonra çekilen hatıra fotoğrafı ile seminer sonlandırıldı.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 1 yorum yazılmıştır.

Banu Sevtap Usta [ 09 Nisan 2021 20:22 ]

Mimar Aslan Türkiye'deki en kaliteli Java üstadı. Onu bizzat görmek bize nasip oldu. Umarım ben de birgün onun gibi üst düzey bir yazılımcı olurum.

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Doğu Akdeniz Üniversitesi

En Çok Okunan Haberler

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi