Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama
Yılların solisti Fadıl Başkal 70 ler adını verdiği cd nin tanıtımını İnciraltı'nda gerçekleştirdi.

Yılların solisti Fadıl Başkal 70 ler adı...

Gecede yılların müziyeni Ersen Akbay da vefa örneği olarak plaket verildi.

SENİHA ile TAMER YAŞAMLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Mormenekşeli Gülşen ve Hilmi Öztemiz ailesinin güzeller güzeli kızları Seniha ile Ruhsan ve Timuçin Tulgar ailesinin yakışıklı ve karizmatik oğulları Tamer, Arkın Palm Beach Otel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile evlendiler.

FATOŞ ile MUSTAFA DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Şeniz - Güner Özcoşar çiftinin güzel kızları Fatoş ile Dilek Turşak ve Ali Özkantürk'ün yakışıklı oğulları Mustafa'nın aşkları romantik bir düğün töreni ile Gülseren Askeri Gazinosu çim bahçesinde mutlu sonla noktalandı. Fatoş gelin dillere destan güzelliği ile yakışıklı damat Mustafa'yı büyüleyerek nikah masasında ayağını basmayı başardı, biz gördük.

SONAY ile YİĞİT'İN AŞKI FİLM GİBİ YANİ

Yılların gazetecisi İsmet Ezel ile Hasder Gazimağusa Sanat Evi sahibi Hülya Ezel'in biricik güzel kızları Sonay, gönlünü İzmirli bir delikanlıya kaptırdı.

Futbolcu Demir'lerin Çocukları Sünnet Oldu.

Mormenekşe Spor Kulübü futbolcularından Seyfi Ahmet Demir ile Ahmet Suphi Demir 'in oğulları Ayhan Demir ile İsmail Demir Salamino Restoran'da düzenlenecek yemekli sünnet töreni ile erkekliğe adım attılar.

SULTAN İLE NAHİT'İN SEVDASI MUTLU SONLA NOKTALANDI

Gazimağusa ve İskele bölgesinin tanınmış ailelerinden Gülsün ve Osman Nazif çiiftinin güzeller güzeli kızları Sultan ile Candan ve Güner Rizaner çiiftinin yakışılı oğulları Nahit muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

İSMET EZEL KIZINA DÜĞÜN YAPIYOR

Yılların gazetecisi ve onbinlerce kişinin düğün haberini yapan İsmet Ezel kızını evlendiriyor. 6 Eylül Cumartesi akşamı Gazimağusda;da DAÜ Beach Club;ta kızı Sonay;ın düğününe hazırlanan İsmet Ezel, son günlerde burnunun dibindeki magazin olaylarını takip edemeyecek kadar çok meşgul ve oldukça heyecanlı.

SULTAN'ın KINA GECESİ BEKAR KIZLARI KISKANDIRDI

Aylar Ltd Direktörleri Gülsün ile Osman Nazif'in güzeller güzeli kızları Sultan'ın düğün öncesindeki kına gecesinde bütün bekar kızlar evlenmek için dilek tuttular.

AZİZE ile MEMDUH AŞKI MUTLU SONLA NOKTALANDI

Azize ve Memduh, masal gibi bir aşk hikayesinin sonunda mutluluk yuvalarını kurdular.

HÜSNİYE ile MEHMET DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Nazemin ve Ertun Çakırgöz ailesinin güzeller güzeli kızları Hüsniye ile Hülya ve Hasan Süt ailesinin yakışıklı oğulları Mehmet hayatlarını birleştirdiler.

İDİL ile SERHAT'tan MUTLU SON

Gazimağusa'nın tanınmış ailelerinden Menteşoğlu ailesi ile Karaderi ailesi dünür oldu. Zarifşen ve Hüseyin Menteşoğlu çiftinin güzel kızları İdil ile Nilgün ve Mustafa Karaderi çiftinin karizmatik oğulları Serhat'ın aşkı mutlu sonla noktalandı.

Mutlu Günler

En Çok Okunan Haberler

Tüm Haberler »

Düğün

Nikah

Sünnet

Nişan

Doğum

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi