Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama
PLAJ TENİS TURNUVASI TAMAMLANDI

PLAJ TENİS TURNUVASI TAMAMLANDI

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen

Spor Yazarları Antalya’ya taşınacak

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından organize edilen “Sporun Vizyonu Eğitim Semineri” bu yıl Antalya’da yapılacak.

Genç Güreşçiler Kanlıçay’ı Anıyor

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “Gençler Güreş Ligi” yarın (27 Eylül Cumartesi) başlıyor. Eski güreşçi ve hakemlerimizden merhum Mustafa Kanlıçay adına yapılacak müsabakalar, saat 14.00’te yapılacak tartılar sonrası saat 15.00’te başlayacak.

MERİL SONAKIN TÜRKİYE İKİNCİSİ

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 4 ayrı 10 yaş turnuvasını da birinci tamamlayan Meril Sonakın K.K.T.C.’ nin en iyi 10 yaş bayan tenisçisi oldu. Bu başarısının ardından Türkiye’de 10 yaş masterler turnuvasına davet alan Meril bu turnuvada aldığı başarı ile Türkiyenin en iyi 2. Tenisçisi olmayı başardı.

K.K.T.F. 12-14-16-18 YAŞ TURNUVASI BAŞLADI

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 13-20 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 12-14-16-18 yaş klasman turnuvası başladı. Toplam 71 sporcunun katılacağı turnuvada bügün 12 ve 14 yaş kategori maçları oynandı. Turnuvaya pazartesi günü oynanacak olan maçlarla devam edilecek. Bugün oynanan maçların sonuçları;

BRT Yaz Oyunları kapsamında düzenlenen BRT Yıldızlar Güreş Kupası dün yapıldı

BRT Yaz Oyunları Kapsamında organize edilen BRT Yıldızlar Güreş Kupası dün (Pazar) yapıldı. Güreş Federasyonu Rifat Şener Güreş Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalarda Doğu Akdeniz Üniversitesi, Yükseliş ve Gönyeli takımlarından sporcular yarıştı.

Dartlar lösemili çocuklar için atıldı n 53 dartsçının mücadele ettiği turnuvada uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Halil Kara birinciliği elde ederken, Mustafa Behlül ikinci, Erkan Canbolat ve Uğur Barani üçüncü oldular.

“Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı”adına düzenlenen Darts Turnuvası önceki akşam (13 Eylül Cumartesi) Minareliköy Spor Kulübü’nde gerçekleşti. Minareliköy darts sporcusu Akın Aşıkcan’nın öncülük yaptığı turnuvada toplanan bin 755 TL “Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı”na bağışlandı.

LTB Spor Kulübü çalışmalarına büyük bir istek ve kararlılık ile devam ediyor Hedef sporcu yetiştirmek

Ülke spor altyapısına hizmet verme misyonu ile hareket eden Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Spor Kulübü, çalışmalarını bu kapsamda yoğunlaştırıyor.

TENİS’TE YAŞ GRUPLARI TURNUVASI

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından organize edilen Yaş Grupları Klasman Turnuvasında ilk 2 tur tamamlandı.

BRT Bilardo Kupası başladı

BRT Yaz Oyunları kapsamında organize edilen BRT Bilardo Kupası dün (Cumartesi) başladı. Bilardo Federasyonu ile Bayrak Radyo Televizyon Kurumu işbirliğinde organize edilen BRT Bilardo Kupası dün başlarken bugün tamamlanacak.

Bisikletler yarışacak

Bisiklet Federasyonu tarafından organize edilen “Point To Point Dağ Bisikleti Yarışı” bugün (Pazar) yapılacak. İlk kez bu içerikte bir yarış organize eden Bisiklet Federasyonu’na Ektam Kıbrıs Ltd. ve Kolan British Hospital de sponsorluk yapıyor.

Spor

En Çok Okunan Haberler

Tüm Haberler »

Voleybol

Futbol

Basketbol

Tenis

Darts

Avcılık-Atıcılık

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi