Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama
Kemal Saraçoğlu Vakfı’ndan Tatar’a teşekkür

Kemal Saraçoğlu Vakfı’ndan Tatar’a teşek...

Başbakan Ersin Tatar’ın, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına kendi fo

ATİYE’DEN SAHNEDE KALPLİ SELFIE

Geçtiğimiz gün Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda konser veren pop müziğinin sevilen isimlerinden Atiye geceye damgasını vurdu.

“Kayıp” geçmiş gelecek ve bugünle yüzleştirdi

Malpas ana sponsorluğundaki 12.Kıbrıs Tiyatro Festivali 15 Eylül Salı gecesi Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nun “Kayıp” oyunu ile devam etti. Lefkoşa Belediye Tiyatrosu salonunda saat 09:00’da başlayan “Kayıp” oyununa Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı’nın yanısıra tiyatro severler de yoğun ilgi gösterdi.

Ersoy “Kıbrıs Rumca Küstüm Türkçe Kırıldım” oyununu son kez sahneledi Festival’den bir usta Yaşar Ersoy geçti

Bu yıl Malpas anasponsorluğunda 12’ncisi yapılan Kıbrıs Tiyatro Festivali’nde Kıbrıs Türk Tiyatrosu’nun usta isimlerinden duayen tiyatrocu Yaşar Ersoy “Kıbrıs Rumca Küstüm Türkçe Kırıldım” oyunu ile sahnedeydi.

BAŞAK SANART İLE YİNE KEYİFLİ BİR KONSER

BAŞAK SANART Drama ve Müzik Merkezi, yılda en az 2 kez gerçekleştirdikleri gösteri performanslarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Açılalı henüz 2 yıl olmasına rağmen 4. konserini geçtiğimiz günlerde RRDenktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştiren BAŞAK SANART Drama ve Müzik Merkezi, 2 saate yakın süren konserde öğrencilerin gösterdikleri performanslarla yine izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

1.ULUSLARARASI AKDENİZ PİŞMİŞ TOPRAK SEMPOZYUMU

Proje olarak bugüne kadar bir benzeri yapılmayan, 1.Birinci uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu'nda sona gelindi. 6 ülkeden 41 katılımcının emekleri ile yeniden yapılan tarihi heykellerin kopyaları Yarın (20 eylül cumartesi) görücüye çıkıyor.

Alkışlar Talimhane Tiyatrosu’na “Bir Halk Düşmanı” yorumuyla izleyicilerinin gönlünü fethetti

Malpas ana sponsorluğundaki 12.Kıbrıs Tiyatro Festivali 18 Eylül Perşembe gecesi Talimhane Tiyatrosu’nun Bir Halk Düşmanı oyunu ile devam etti. Lefkoşa Belediye Tiyatrosu salonunda saat 09:00’da başlayan “Bir Halk Düşmanı” oyununa tiyatro severler yoğun ilgi gösterdi.

“TARİH YENİDEN CANLANIYOR” SERGİSİ BUGÜN AÇILIYOR

Akdeniz Köyü Kalkındırma, Çevreyi Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen ve Telsim’in de iletişim desteği verdiği 1. Uluslararası Akdeniz Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında üretilen eserler “Tarih Yeniden Canlanıyor” sergisi ile halkla buluşuyor.

Sevil Emirzade,;Con Rifat; adlı kitabını Başkan Harmancı;ya sundu Harmancı: “Kıbrıs Tarihine ışık tutan önemli bir eser”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, bugün (08-09-14) yazar Sevil Emirzade'yi kabul etti. Emirzade ziyarette Başkan Harmancı;ya ;Con Rifat; adlı kitabını takdim etti. Emirzade kitabın, Kıbrıs;ın 1930 yıllarındaki tüm sosyol kültürel öğelerini içerdiğini belirtti.

Nazan Öncel Bu Defa Çeşme Açık Havada

Geçen hafta sonunda Ayvalık Açık Hava Tiyatrosunda verdiği konserle unutulmayacak bir gece yaşatan Nazan Öncel bu hafta Çeşme Açık Hava Tiyatrosunda yoluna devam ediyor. Bütün sanat hayatı boyunca sadece kendi yazdığı şarkıları seslendiren sanatçı bu geleneğine uyarak muhteşem bir performans sergileyecek.

ATİYE'den YEPYENİ BİR KLİP

Uyan da Gel Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, 4.stüdyo albümü Soygun Var;ı kliplendirmeye devam ediyor.

Kültür / Sanat / Müzik

En Çok Okunan Haberler

Tüm Haberler »

Şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel Kimdir? MHA
MHA

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi